ABOUT ME

Привіт усім чудовим людям! Ласкаво прошу до мого особистого лайфстайл-блогу (◠‿◠)
Мене звати Наталя. За фахом я HRM і маю досвід у роботі з персоналом більше п’яти років. Я дуже люблю планувати, а також шукати, досліджувати та систематизувати корисну та цікаву інформацію. Захоплююся фітнесом, обожнюю відвідувати нові місця та подорожувати.
Я почала вести свій особистий блог щоб поділитись своїми знахідками з тими, кому важлива гармонія з собою, гарне самопочуття, саморозвиток, активний спосіб життя, краса та догляд за собою. Тут я ділитимуся цікавими оглядами косметики, книжок, фільмів, своїми враженнями від покупок, подорожей, улюбленими та корисними рецептами, а також своїми думками.

Блог допомагає систематизувати інформацію, яку я маю, та робить доступ до неї швидким і зручним. У назві відображається відома англійська ідіома  Make Up Your Mind, що означає “to choose what to do, decide”, “to make a decision”, тобто “прийми рішення”. Сподіваюсь, інформація, якою я ділитимусь в блозі, допоможе Вам приймати рішення легко, швидко та ефективно:

  • корисну інформацію щодо планування шукайте із міткою planning;
  • лайфхаки, що допомагають продуктивній роботі нашого мозку, позначено mind;
  • все про фітнес, тренування, красиве та здорове тіло має тег fitness;
  • за тегом travelling можна знайти мої враження від подорожей та відвідування нових місць або планування майбутніх поїздок;
  • огляди цікавих прочитаних книжок шукайте за тегом books;
  • косметичні та доглядові огляди ховаються під тегом beauty;
  • пости зі смачними рецептами мають мітку yummy.
Буду дуже рада, якщо Ви знайдете тут щось цікаве для себе. Також завжди вдячна за коментарі та поради! E-mail для зв'язку - natalie.mamonova(равлик)gmail.com.
Отже, дякую що завітали та приємного Вам читання!  
Мене також можна знайти у соцмережах:


comments powered by HyperComments