30 грудня 2016 р.

Останній пост 2016 року...

Новорічні свята вже зовсім близько, тому в останньому пості 2016 я вирішила трохи підбити підсумки року, що минає, зробити трошки анонсу, чого чекати на блозі та привітати усіх вас з Новим роком!
Останній пост 2016 року...


Важливі події у 2016-му

Звичайно, значною подією для мене стало блогування. Саме в червні 2016 року я написала свій перший пост на блозі. Точніше, написала я його ще, певно, в квітні, коли тільки почала роздумувати над веденням блогу, а от опублікувала саме в червні.

Другою вражаючою подією для мене стала наша з чоловіком подорож по містах Західної України. Більш детально можна прочитати за тегом travelling.

Ну і третім пунктом відзначу успішно проведену операцію з імплантації зубу та взагалі, наведення порядку в ротовій порожнині (повидирали мені нарешті майже всі зуби “мудрості”).
Звичайно, сталось ще багато чого… Наприклад, землетрус, шалені блискавки, коли кожним міліметром тіла відчуваєш величезну могутність природи і свою незахищеність.

Мушу подякувати 2016-му, бо він зробив мені сильнішою у багатьох розуміннях цього слова, мудрішою, трохи спокійнішою. Але, все ж таки, я рада, що він вже майже закінчився, бо рік цей був не з легких...

Чого чекати на блозі в 2017-му?

Буду продовжувати писати, бо мене надихає ділитись своїми думками, отримувати зворотній зв'язок. Дуже сподіваюсь, що в чомусь мої пости хоч трошки допомагають людям, моїм читачам. Я завжди рада фідбеку, тому якщо ви маєте якісь зауваження чи пропозиції з приводу, чого хотілось би бачити більше на блозі, пишіть! Буду неймовірно вдячна!

У січні на вас чекатимуть трохи б‘юті-постів (планую огляд-порівняння, розмірковування над б’юті-міфами та все ж таки складу свій косметично-доглядовий wishlist), yummy-постів зі смачною випічкою та рецептом ідеальної картоплі, покажу як я заповнюю свій пленер за системою Bullet Journal, поділюсь цікавими вправами на розтягування м’язів та для наших оченяток. Ну а першим постом в новому році планую скласти свій список “new year resolutions” ☺ Не перемикайтесь, буде цікаво!

Привітання з Новим Роком

Ну і звичайно, хочу привітати всіх читачів з Новим роком на Різдвом!
Бажаю всім безмежного щастя, радості, миру!
Хай майбутнє завжди дарує надію і нехай збуваються всі ваші мрії!

Привітання з Новим роком та Різдвом!

XOXO
comments powered by HyperComments